Zespół

Lek. dent. Wiktor Szewczyk – ukończył studia na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz odbywał staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Cechuje go spokój i cierpliwość, dzięki czemu potrafi profesjonalnie współpracować z pacjentem w każdym wieku. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie oraz umie wsłuchać się w jego potrzeby i oczekiwania. Szczególnie doceniają to mali pacjenci i chętnie wracają do gabinetu na kolejne wizyty.


Lek. dent. Ewa Szewczyk, specjalista protetyki stomatologicznej - wyróżnia ją dokładność i precyzja. Do pacjenta podchodzi kompleksowo. Podczas wykonywania uzupełnień protetycznych dba zarówno o odtworzenie utraconej funkcji narządu żucia  jak i zapewnienie maksymalnej estetyki zębów.Julia Pestilenc – dyplomowana higienistka stomatologiczna. Potrafi doskonale komunikować się z pacjentami.  W gabinecie odpowiada za organizację pracy, rejestrację, a także wykonuje zabiegi profilaktyczno – lecznicze

 

Lek. dent. Tytus Kuczkowski, specjalista stomatologii dziecięcej –  pasjonat ortodoncji. Nieustannie rozwija swoje stomatologiczne zainteresowania i ukończył liczne prestiżowe kursy i szkolenia w dziedzinie ortodoncji, m. in. Master of Orthodontics and Dentofacial Orthopedics na Uniwersytecie San Jorge w Saragossie. Od wielu lat prowadzi pacjentów ortodontycznie - zarówno dzieci jak i dorosłych.